طی سه ماه اول سال 96

به گزارش ایرنا، سبحان نظری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران علت استقبال چشمگیر گردشگران از شهر سبز نیاسر را تبلیغات رسانه ای و تلویزیونی دانست و افزود: این حضور، مسئولان این شهر به ویژه شهرداری، ستاد طرح ترافیک، نیروی انتظامی و پلیس راه را غافلگیر کرد.

نظری خاطر نشان کرد: شهرداری نیاسر با همکاری پلیس راهور و نیروی انتظامی با اجرای طرح ترافیک در شهر و نصب بنر و تابلوهای ترافیکی در تمام مسیرهای ورودی و خروجی شهر به راهنمایی مسافران و کنترل ترافیک پرداختند.

شهردار نیاسر هم چنین تصریح کرد: بیشتر مسافران و گردشگران از جاذبه ‌های این شهر از جمله آبشار، باغ تاریخی تالار، غار رئیس، کوشک صفوی ، چارتاقی و چشمه اسکندریه، آسیاب آبی و حمام صفوی دیدن کردند.

به گفته وی در این مدت افزون بر 500 هزار نفر در مرکزهای اقامتی شهر نیاسر اسکان یافته اند.

نظری یادآور شد: این اقامتگاه ها شامل هتل‌، سوئیت های سطح شهر، ‌مدرسه ها، پارک های اقامتی ، کمپ گردشگری و بوستان‌های شهر نیاسر است.

شهردار نیاسر با تقدیر از همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی شهرستان و شهر نیاسر، گفت: برای هماهنگی خدمات مطلوب و بهینه به گردشگران و مسافران در این مدت نشستهای زیادی با مسئولان نیاسر و شهرستان به منظور به گردشگران برگزار شد .

نظری ادامه داد: شهرداری نیاسر با تشکیل کمیته های نوروزی و ایام گلابگیری و همچنین ستاد طرح ترافیک در داخل شهرداری با حضور مدیران واحدها ی مربوطه برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مسافران اهتمام ویژه ورزیدند.

نیاسر که در فاصله 15 کیلومتری کاشان قرار دارد هر‌ سال و به ویژه در فصل بهار هنگام موسم گل‌چینی و گلاب‌گیری خیل عظیمی از گردشگران را به دامان خود می‌کشاند.

یاری نامه: (منبع) پایگاه اطلاع رسانی ایرنا 

 

    

    

 

 


Please provide full Credentials Infomation