روستای علوی

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان، آیین تجلیل از برگزیده های سومین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب عصر روز گذشته با حضور علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علی اصغر سید آبادی، دبیر جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب معاونان و مدیران نهاد و نمایندگان و کتابداران روستاهای برگزیده، در باغ زیبای تهران برگزار شد.

بنابراین گزارش در این مراسم روستاهای برگزیده ای از استان های کرمان، بوشهر، البرز، کردستان، همدان، اصفهان، یزد ، فارس، هرمزگان و خراسان شمالی حضور داشتند که به گفت و گو با دبیر کل نهاد کتابخوانی عمومی کشور پرداختند و از برنامه های خود و البته کمبود ها و مشکلات و نیازهای کتابخانه روستای خود پرداختند.

در این مراسم که از کارکنان نهاد کتابخانه های عمومی کشور تقدیر شد، از فاطمه سادات هاشمی علی آبادی (کتابدار و مسئول طرح) از کتابخانه علوی روستای علوی شهرستان کاشان استان اصفهان، تقدیر به عمل آمد.

 علاوه بر این از علیرضا علوی از روستای علوی نیاسر هم به عنوان مسئول طرح روستای دوستدار کتاب معرفی شد.

گفتنی است سومین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب اواخر سال گذشته با معرفی برگزیدگان خود با حضور وزیر ارشاد در تالار وحدت پایان یافت و استان بوشهر به عنوان پایتخت کتابخوانی کشور معرفی شد.

یاری نامه: (منبع) پایگاه اطلاع رسانی شبستان www.shabestan.ir


Please provide full Credentials Infomation